Yılmaz Hotel Bodrum Ortakent

Adres

Ortakent Yahşi Yalısı, Bodrum

ORTAKENT YALISI Zümrüt Sokak No 22

48420 BODRUM

MUĞLA

Bizi Takip Edin!

Image Alt

Yılmaz Hotel Ortakent Bodrum Butik Otel | Hayvan Dostu Hotel

Bodrumda Hayvan Sevenler İçin En İyi Adres

Bodrumda Hayvan Sevenler İçin En İyi Adres

 

Yılın büyük bir kısmında tatile elverişli olan yerlerden biri Bodrum. Uzun süren yaz sezonu yanında bahar döneminde dinlenmek isteyenler içinde son derece makul, iyi bir yer. Bodrum hersene binlerce kişiyi ağırlamakta. Bunun birçok sebebi var. Başta havası olmak üzere coğrafi konum olarak tatilcilerin beklentilerine karşılayan, alternatifler sunan yerlerden biri. Bodrum’da tatil yapacakların karşısında birçok farklı seçenek yer çıkıyor. Tatilden beklenenler doğrultusunda doğru yeri seçerek unutulmaz bir tatil yapmak mümkün.

 

Bodrum’un Tatil Yapılacak Yer Ortakent

 

Bodrum’un neredeyse tamamı tatil için iyi bir yer ayılırken. Hem dinlenme, hem eğlence ve merkeze yakınlık açısından en iyi seçenek Ortakent olarak öne çıkmaktadır. Ortakent Turgutreis gibi tatilcilerin gözdesi bir yere yakın olduğu gibi merkeze ve dünyaca ünlü koylara ulaşım olarakta son derece ideal bir noktada yer almaktadır. Ortakent’te birçok otel, pansiyon mevcut. Ortakent otelleri içinde birkaç tanesi özellikle ön plana çıkmaktadır.

 

Tatilde Butik Otel Seçimi

 

Uzun yıllar tatilcilerin tamamına yakını yaz tatili denilince büyük, her şeyin içinde olduğu otel ve tatil paktelerine yöneldi. BU durum kaliteli butik oteller ile değişmeye başladı. Ortakent Butik otel seçenekleri ile son derece dikkat çekici bir yer. Butik otel denilince misafirlerini memnun eden seçenekleri, ödeme kolaylıkları ve daha sayısız özelliği ile yılmaz hotel en iyi olanlarından biri. Yilmazhotel.com adresinden detaylı bilgi alma imkanı olan otel yaz tatili için pek çok şeyi bir araya getirmektedir.

 

Hayvan Sevenlere Verilen Hizmet

 

Evcil hayvanları olanlar için tatil planı yapmak çok daha zor bir hal almaktadır. Kedisinin, köpeğini bırakacak yeri olmayanlar, ayrılmak istemeyenler için tatil yeri bulmak son derece sancılı bir durum. Bodrum, Ortakent’te yer alan Yılmaz hotel hayvan sevenlerin ev arkadaşlarından ayrılmasına gerek kalmadan tatil planı yapmalarına imkan tanımaktadır.

 

Evcil Hayvanı Olanlara Özel Odalar

 

Farklı oda konseptlerine sahip yılmaz otel kedi, köpeği ile tatil yapmak isteyenlere oda seçenekleri sunmaktadır. Köpek kabul eden oteller içinde en ideal olanlarından biri olan yılmaz hotel sadece kaliteli oda seçenekleri değil aynı zamanda evcil hayvanlar için ideal yaşam alanları ile de dikkat çekmektedir.

 

Otel Fiyat Ve Rezervasyon

 

Bodrum için birçok kişi yüksek maliyetleri için vazgeçmektedir. Yılmaz hotel bunu ortadan kaldıran her bütçeden kişiye hitap eden oda seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Özel tatil paketleri vb. uygulamaları ile önceden planlama yapanlara özel fiyat ve ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

 

You don't have permission to register