Yılmaz Hotel Bodrum Ortakent

Adres

Ortakent Yahşi Yalısı, Bodrum

ORTAKENT YALISI Zümrüt Sokak No 22

48420 BODRUM

MUĞLA

Bizi Takip Edin!

Image Alt

Yılmaz Hotel Ortakent Bodrum Butik Otel | Hayvan Dostu Hotel

Huzurlu Bir Tatil İçin Yılmaz Otel Bodrum Ortakent

Güzel bir tatil yapmak herkesin hakkıdır. Şehrin karmaşasından kaçıp uzaklaşmak çoğu kişiye iyi gelecektir. Güzel bir otel, sahil ve havuz bizlere ne kadar iyi gelecektir. Doğayla iç içe olmak yani o huzurlu ortama kavuşabilmekten bahsediyoruz. Tabi ki bunları gerçekleştirmenin ilk koşulu doğru bir otel seçmekten geçiyor. Seçeceğimiz otelin rahat ve konforlu olması başlıca önceliklerimiz arasında aslında, tabi ki uygun fiyatlı ve kaliteli olması da gerekli.  Denize yakınlık, çocuk havuzları, güzel yemekler ve en önemlisi huzurlu bir yer olması lazım. Çocuklarımızın rahatça gezip oynayabileceği alanlar, sörf yapıp yüzebileceğiniz bölgeler gibi.  Yılmaz Otel Bodrum Ortakent de sizlere bu hizmetlerin hepsini sunmaktadır. Aileniz ve sizin için huzurlu ve güvenli bir ortam hazırlanmıştır. Çocuklarınız için hareketli araç trafiğinden uzak oyun alanları ve çocuk parkı bulunmaktadır. Ayrıca derinleşmeyen deniz, çocukların rahatça oynayabileceği kumlu plaj, çizgi film gösteren TV odaları gibi birçok seçenek de sizlere sunulmaktadır. Güvenliğiniz için 7/24 ulaşabileceğiniz bir çocuk doktoru da vardır.

En uygun fiyatlarda oteller arasında olan Yılmaz Otel bütçenizi çok fazla zorlamayacaktır. Uygun fiyat ve kaliteyi birleştiren bu otel siz ve aileniz için vazgeçilmez bir yer haline gelecektir. Çocuklarınız bütün yazlarınızı burada geçirmek isteyecektir. Bodrumda denize sıfır otel olması ayrıca ayrı bir güzel özelliğidir. Sabah kalkıp direk denize girmek isterseniz bu özellik sizin için vazgeçilmez bir hal alacaktır. Siz, aileniz ve arkadaşlarınız sabah güzel bir kahvaltıdan sonra hemen deniz ile buluşacak ve eğlenceniz daha fazla artacaktır. Akşam denizden döndüğünüzde mum ışığında güzel bir akşam yemeği sizleri bekliyor olacak. Bu yemeğin keyfini siz ve aileniz doyasıya yaşayacaksınız.

Tatile çıkarken ki bir diğer sorun ise evcil hayvanlarımızdan kopmak zorunda oluşumuzdur. Onları geride bırakmak bizlere büyük bir üzüntü yaşatmaktadır. Onların güvenliği her zaman aklımızda kalacaktır. Biz tatil yaparken onunda rahat bir şekilde olmasını isteriz. Yılmaz Otel Bodrum Ortakent sizleri bu düşünceden kurtarmaktadır. Hayvan dostu otel olmasıyla bilinen Yılmaz otel siz ve küçük dostunuz için beraber bir tatil imkânı sunuyor. Hayvan severler için özel odalar hazırlanmış bir şekilde sizleri bekliyor. Küçük dostunuzla birlikte huzurlu ve güzel bir tatil geçirmeniz artık o kadar zor değil. Siz ve küçük dostunuz birlikte gezip birlikte eğleneceksiniz. Böylece gözünüz arkada kalmamış olacak ve güzel bir tatil yapmış bir biçimde evinize dönebileceksiniz. Yılmaz Otel Bodrum Ortakent de sizleri bekliyor. Yılmaz Otel nefes almayı tekrar keşfedin.

You don't have permission to register