Yılmaz Hotel Bodrum Ortakent

Adres

Ortakent Yahşi Yalısı, Bodrum

ORTAKENT YALISI Zümrüt Sokak No 22

48420 BODRUM

MUĞLA

Bizi Takip Edin!

Image Alt

Yılmaz Hotel Ortakent Bodrum Butik Otel | Hayvan Dostu Hotel

Unutamayacağınız Bir Tatil

Unutamayacağınız Bir Tatil

 

Her yaz nereye gidilmeli, nerede konaklama yapılmalı gibi birçok soruya son veren Yılmaz Hotel sizlere en iyi deneyimleri sunmaya devam ediyor. Bodrumda bulunan otelimizde birçok tatil seçenekleri, konaklama yapma seçenekleri gibi onlarca fırsat ile karşınızda. Bu zamana kadar sizlere en iyi hizmeti vermekte olan bu Hotelde harika bir tatil geçireceksiniz. Erken rezervasyon ve çok fazla rezervasyon seçeneği ile vazgeçilmez olacaktır.

 

Denize sıfır olan otelde odalarımız standartlar üstünde olup her tarzda oda çeşidi bulunmaktadır. Son yıllarda ise müşteri memnuniyeti gittikçe artan otelde, konaklama yapmak harika bir hal almaya başladı. sörfçüler için ayrı deniz etkinlikleri fırsatları da hotelde mevcut durumda. Deniz ve deniz sporlarına ilginiz var ise mutlaka kaçırmak istemeyeceğiniz bir tatil fırsatı sizleri bekliyor.

 

Uzun yıllardır turizm sektöründe hizmet veren bu hotelde öncelik olarak her zaman müşteri memnuniyeti vardır. Deneyimli personel ve elemanları ile sizlere her zaman en iyi fırsatı sunmak için hizmet vermektedir. Özel yetiştirilen ekip ile birlikte tatilinizi her zaman en iyi seviyeye getirmeyi planlayan hotel, sizlerin rahat ve konforlu bir tatil yapmanız için her zaman daha iyi adımlar atmaktan hiçbir zaman çekinmez.

 

Çok Çeşitli Restaurant Menüleri

 

Sizler hotelde konaklamanızı yaparken, özel aşçılarımız ile hizmet veren restaurantımızı da her an kullanabilirsiniz. 7/24 servis veren restaurantta uygun menüler ve kaliteli yemekler sizlere en iyi şekilde sunulmaktadır. Dünya yemeklerine de yer verilen bu restaurantta, dilediğiniz gibi yemekler yeyip tatilinizi daha güzel hale getirebilirsiniz. Yemeklerimiz anında usta aşçılar tarafından özel tasarlanmış mutfağımızda pişip önünüze gelmektedir. Her zaman dediğimiz gibi sizleri memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

 

Her Tip Müşteri İçin Uygun

 

Otelde her nereden ve nasıl ulaşım sağlayacak olursanız olun, bütün beklentilerinizi karşılayacak yeterliliğe sahiptir. yelkenciler ve tekne sahipleri için  de ideal olan otelimizde dilediğiniz gibi konaklama yapabilirsiniz. Deniz sporlara ilgisi olandan, havuz etkinliklerine kadar her türlü etkinlik ile tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yelken ve tekneye ilgi duyan müşterilerimiz için ayrıcalıklı fırsatlar olup istediğiniz her an bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

You don't have permission to register