Yılmaz Hotel Bodrum Ortakent

Adres

Ortakent Yahşi Yalısı, Bodrum

ORTAKENT YALISI Zümrüt Sokak No 22

48420 BODRUM

MUĞLA

Bizi Takip Edin!

Image Alt

Yılmaz Hotel Ortakent Bodrum Butik Otel | Hayvan Dostu Hotel

2019’un En İyi Butik Otelleri Neresidir?

2019’un En İyi Butik Otelleri Neresidir?

 

Kısa süreli tatil yapmak isteyenlerin tercihleri butik otelden yana olmaktadır. Büyük otellerin yanı sıra huzur verici bir teması olan butik oteller, enfes bir tatil vaat etmektedir. Günlük, haftalık ve hatta aylık olarak kalınan en iyi butik oteller ev konforundadır. Hijyen kurallarına uyulan ve son derece temiz olan butik oteller, kendilerini tercih eden misafirleri iyi bir şekilde ağırlamaktadır.

 

Kendine has özgün tasarımı ile dikkat çeken butik oteller, 4 mevsim tercih edilebilmektedir. Tatilin yanı sıra kafasını dinlemek isteyenlerin de uğrak yeri olan butik oteller, doğa ile iç içedir. Sıcak atmosferi ile misafirleri iyi bir şekilde karşılayan butik otel sahipleri, harika bir ev sahipliği yapmaktadır. Nefis manzara karşısında tatilini yapanlar, kendisini evindeymiş gibi hissetmektedir.

 

Hayvan Dostu Butik Oteller

 

Evcil hayvan sahipleri, tatile gidecekleri zaman hayvanlarını kime emanet edeceğini bilememekte ve bu sebepten ötürü sürekli tatillerini askıya almaktadır. Evcil hayvan sahiplerini, evcil hayvanları ile birlikte kabul eden hayvan dostu oteller hayvan severlerden tam not almaktadır. Butik oteller, evcil hayvanların da rahat edeceği bir tasarıma sahiptir.

 

Şehir yaşantısından uzakta olan butik oteller, harika konumu ile kafa dinlemeyi isteyen misafirleri ağırlamaktadır. Otele gelenlerin kendilerini evlerinde hissetmeleri için özgün bir tasarım ile tasarlanan denize sıfır butik oteller deniz sefası da sunmaktadır. Deniz manzarası ile insanları büyüleyen butik oteller, şık tasarımlı odalara sahiptir.

 

Şık Tasarımlı Butik Oteller

 

Her bütçeye ve zevke uygun olan butik oteller, birçok alternatifi ile tatilcileri mest etmektedir. Tatil tercihini butik otelden yana yapanlar benliklerini unutmamakta, samimi ve sıcak insanlar ile tatillerini geçirmektedir. Oda sayılarının azlığından kaynaklı butik otelde kalan herkes birbirini tanımaktadır. Tatili sona erdikten sonra butik otelden ayrılanlar, evinden ve arkadaşından ayrılıyormuş gibi hissetmektedir.

 

Misafirperverlik, dostluk ve samimi hizmetin odak noktası olan butik oteller, hoş sohbet etme imkanı da sunmaktadır. İnsana estetik açıdan da hitap eden butik oteller, yılın her dönemi şık manzarası ile dikkat çekmektedir. Sıra dışı ve doğanın kucağında bir tatil yapmak isteyenler, tercihlerini butik otelden yana yapmalıdır.

 

Eşsiz Doğa Manzaralı Butik Oteller

 

Lüks otellerden daha büyüleyici bir manzara vaat eden butik oteller, doğa severlerin uğrak yeridir. Samimiyetinin yanı sıra sessizliği ile şehir insanına aradığı huzuru veren butik oteller, avantajlı fiyatlar ile her bütçeye hitap etmektedir. Sessizliği dinlemek ve yeşil ile mavinin buluştuğu doğa manzarasını izlemek, tatilcilere çok iyi gelmektedir.

 

Butik otel sahipleri, 7/24 olacak şekilde otelde kalan misafirler ile yakından ilgilenmektedir. Görevlilere ulaşmak ve onlardan yardım talep etmek de son derece kolaydır. Evindeki samimi ortamı aratmayan bir ortamda tatil yapma şansı bulan misafirler, gönül rahatlığı ile çevrelerine kaldıkları butik otelleri önermektedir.

You don't have permission to register