Yılmaz Hotel Bodrum Ortakent

Adres

Ortakent Yahşi Yalısı, Bodrum

ORTAKENT YALISI Zümrüt Sokak No 22

48420 BODRUM

MUĞLA

Bizi Takip Edin!

Image Alt

Yılmaz Hotel Ortakent Bodrum Butik Otel | Hayvan Dostu Hotel

Keyifli Bir Tatil İçin Bodrum Ortakent Yılmaz Hotel

Keyifli Bir Tatil İçin Bodrum Ortakent Yılmaz Hotel

 

Yeşillik ve maviliğin buluştuğu muhteşem bir doğal ortamda, şehrin tüm gürültüsünden ve yoğunluğundan uzak bir tatil gerçekleştirilebilir. Özellikle yaz ayları geldiği zaman insanlar sevdikleriyle beraber, her olanakları elde edebileceği ve huzur bulabileceği bir ortamda tatil yapmayı arzulamaktadır. Eksiksiz bir otel içerisinde, aynı zamanda denize sıfır bir ayrıcalık istenir. Böylece oteldeki havuzlar değerlendirilirken denizin keyfini en iyi şekilde çıkarılabilir; şezlong üzerinde güneşin tadı sonuna kadar yaşanabilir. Eşsiz bir doğa ile adeta göz banyosu yaptıran bir alanda yer alan bodrum ortakent yılmaz hotel en doğru seçeneklerden biridir.

 

Tüm Olanaklara Sahip En İyi Bodrum Hotel

 

Denize sıfır ve çok özel bir doğal görüntüsü altında konumlandırılmış bu bodrum hotel, sevdiklerinizle beraber keyifli bir tatil ayrıcalığı sunuyor. Hotel içerisinde değerlendirebileceğiniz birçok olarak yer almaktadır.

– Çift ya da tek kişilik odalar, teras odalar, deniz manzaralı odalar ve aile odası

– Anadolu’nun ve dünyanın farklı yerlerinden esinlenmiş muhteşem lezzetlerle özel menü

– Hem havuz hem de sahil keyfi

– Yeşillik ve mavinin buluştuğu muhteşem bir doğa manzarası

– Rahat dinlenme imkânı sağlayan özel bahçe alanı

Bu gibi daha birçok değişik avantaj üzerinden unutulmaz bir tatil keyfi yaşanabilir.

 

Keyifli ve Konforlu Bir Tatil İmkanı

 

Sahil alanları olarak Türkiye’ye adeta bir cennettir. Özellikle Akdeniz bölgesi kıyı şeridi ile dünyanın en iyi sahil merkezlerine sahiptir. Böylece insanlar hem bireysel hem de ailesi ve dostları ile kaliteli hotellerde özel bir tatil keyfi yaşayabilmektedir. Bu konuda tüm olanakları ile ortakent hotel, sizlere muhteşem bir tatilin kapılarını aralamaktadır. Konforlu bir tatil ile kaliteli hizmeti en iyi şekilde elde edebileceğiniz bu hotel bünyesinde, üstelik çok uygun fiyatlarla gerçekleştirmeniz mümkün. Eşsiz bir doğaya sahip olan ve adeta göz banyosu yaptıran manzara sayesinde, enerji toplayabilir ve kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz.

 

Ailece Eğlencenin Keyfini Çıkarma Fırsatı

 

Geniş olanakları sayesinde hotel içerisinde her istek ve ihtiyaca uygun farklı ayrıcalıklar bulunmaktadır. Yetişkin veya çocuk, erkek ya da kadın birçok ilgi alanı üzerinden hotelin tadı sonuna kadar çıkarılabilir. Bol oksijenli bir ortam içerisinde Akdeniz’in muhteşem atmosferi eşliğinde, sevdiklerinizle beraber tatilin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Damak tadınıza uygun yöresel ve uluslararası lezzetler, havuz ve deniz keyfi ile daha birçok ayrıcalık sizleri bekliyor. Sevdiklerinize ve kendinize güzel bir armağan sunabilir; yılın tüm yorgunluğunu atarak Akdeniz’in muhteşem sahil alanlarının keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.

You don't have permission to register