Yılmaz Hotel Bodrum Ortakent

Adres

Ortakent Yahşi Yalısı, Bodrum

ORTAKENT YALISI Zümrüt Sokak No 22

48420 BODRUM

MUĞLA

Bizi Takip Edin!

Image Alt

Yılmaz Hotel Ortakent Bodrum Butik Otel | Hayvan Dostu Hotel

Çocuklu Aileler İçin Güzel Tatil Yeri

Çocuklu Aileler İçin Güzel Tatil Yeri

Otellere gidip tatil yapmak isteyen birçoğu ailenin büyük bir sorunu vardır. Çoğu aile çocuklu olması sebebiyle otellerde ve tatil köylerinde çok sıkıntı çekmektedir. Sırf bu yüzden güzel bir tatil yapamayan hatta hiç tatile gidemeyen aileler dahi vardır. Bu sorunu yaşamamak için otellerin çocuklu aileleri de hesaba katarak aktiviteler yapması ve otellerini buna göre dizayn etmesi gerekir. Ciddi manada bu durumu önemseyen oteller hem daha fazla kazanmış hem de daha fazla insana hizmet vererek fazlaca insanı mutlu etmiştir. Bu yüzden Çocuklu bir aileyseniz Otel ararken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Otel Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otel seçerken ihtiyaçlarımızı ve isteklerimizi göz önünde bulundurup öyle seçim yapmalıyız. Orda yapacağımız aktiviteler de belirleyici etkisi vardır. Yüzmek istiyorsak denizsiz ve havuzsuz bir otele giderseniz tam olarak istediğiniz gibi bir tatil yapamayacağınız kesindir. Daha sonra Kayak yamak istiyorsanız kar merkezine sörf yapmak istiyorsanız da Sıcak bir deniz kenarını seçmeniz gerekmektedir. Bu gibi uç farklılıkları düşünürsek istek ve ihtiyaçlarınız çok önemlidir.

Çocuklu Aileler İçin İdeal Bir Otel

Tatil keyfinizin kaçmaması için en önemli şeylerden biri çocuğunuzdur. Aile büyükleri kadar çocuklarında eğlenme hakları vardır. Bu yüzden eğer yazın gidiyorsanız ve yüzmeyi seviyorsanız, www.yilmazhotel.com adlı sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü birçoğu beklentinizi karşılayacak olan bu otelde yüzerken aklınızın çocuklarda kalmayacak Çünkü Çocuk havuzu bulunan otelimizin Tek hizmeti bu değildir. Otelle ilk adımınızı attığınızda konfor ve rahatı yakalayacak ve mutlu olacaksınız. Çocuklu aileler için yüzme havuzu olduğu gibi çocuk parkı da bulunmaktadır. Bu parklarda çocuklarınız güzel vakitler geçirip sizleri rahatsız etmeyecek ayrıca kendileri de fazlasıyla tatilden zevk alacaklardır.

 

Neden Yilmaz hotel?

Yukarıda saydıklarımız tek de sayfamıza girip rezervasyon yapmanıza yetecektir ama biz yine de biraz daha otel imkanlarından söz edelim. www.yilmazhotel.com linke tıklayarak rezervasyon yapabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları ve Yüksek hizmet ile memnun kalacağınız bir tatil için doğru bir tercih olacaktır. Çocuklarınızı da alıp gönül rahatlığıyla tatil yapmanıza olanak sağlayan otelimiz temiz, ucuz ve moderndir.

Otel ve civarının hareketli araç trafiğinden uzak olması nedeniyle çocuklar için güvenli bir oyun alanı…

Derinleşmeyen deniz, çocukların rahatça oynayabileceği kumlu bir plaj.

7/24 saat ulaşabileceğimiz çocuk doktoru,

Aile için hesaplı çocuk konaklamada uygun fiyatlar: (0-6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş arası %50 indirimli)

Odaların, bahçenin ve denizin birbirine çok yakınlığı dolayısıyla çocukların takibini kolaylaştıran ve rahatça koşup oynayabilecekleri genişçe bir alan.

Çocuklara uygun menü ve içecekler (Hamburger, köfte cips, makarna çeşitleri, meyva suları..)

Her gün akşamüstü ev yapımı lezzetli kek ve poğaça servisi (plaj dahil),

Çocukların vazgeçilmezi çizgi film kanallarını (Cartoon Networks vb…) gösteren TV odası.

İsteyen aileler için önceden haber verildiği takdirde 9 – 12 yaş aralığı çocuklar için gece özel bakıcı

10 dakikalık yürüyüş mesafesinde çeşitli restoran ve barlar

5 dakikalık yürüyüş mesafesinde günlük tekne turları

Wireless Internet

Kendi bahçemizden toplanan organik sebzelerle yapılan yemekler

You don't have permission to register