Yılmaz Hotel Bodrum Ortakent

Adres

Ortakent Yahşi Yalısı, Bodrum

ORTAKENT YALISI Zümrüt Sokak No 22

48420 BODRUM

MUĞLA

Bizi Takip Edin!

Image Alt

Yılmaz Hotel Ortakent Bodrum Butik Otel | Hayvan Dostu Hotel

Hayvan Dostu

Evcil Hayvanlarınızdan Vazgeçmeden Tatil Yapma İmkanı

Yaz tatili ile ilgili plan yapanların belli başlı kriterleri söz konusu. Tatilcilerin kriterleri vb. şeyleri değerlendirildiğinde en iyi koşulları sağlayan yerlerden biri uzun yıllardan beri bodrum. Bodrum Küçük büyük herkesi tatilden bekledikleri karşılayan özelliklere, buna uygun otellere sahip ilçelerden biri. Yazın unutulmaz günler geçirmek için Bodrum en doğru yerlerden biri iken Bodrumda nerde tatil yapılacağı hangi otelin seçileceği konusu üzerinde de mutlaka durulması gerekiyor. Bodrum onlarca farklı özellikte ki otel ile hizmet vermekte. Fiyattan, verilen hizmetlere kadar pek çok konuşa oteller seçenek sunmaktadır.

Bodrum’da Tatil İçin İdeal Yer

Bodrum’da tatil yapmak isteyenlere bulunduğu yer itibariyle en iyi şartları sağlayan denize sıfır butik hotel seçenekleri ile doyumsuz bir tatil imkanı taşıyan yerlerden biri ortakent. Bodrum’un gerek manzarası gerek havası ve denizi ile en özel noktalarından biri Ortakent. Bu mevkii de birçok farklı otel, konaklama seçeneği mevcut. Bu oteller için birçok uygulaması ile yılmaz hotel en sevilenlerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Bodrum Ortakent’te Hayvan Seven Oteller

Tatil için her hangi bir yerde otel arayanları en zorlayan şey oteller içinde evcil hayvanlara izin verip vermemeleri. Birçok otel bu konuda yeteri kadar anlayışlı olmadığı gibi gerekli donanımı almayanlarda büyük bir sıkını çıkarmaktadır. Bodrum’da durum bu şekilde. Ortakent’in en sevilen butik otellerinden biri olan Yılmaz hotel hayvan dostu hotel seçenekleri arasında yer alarak herkes için makul bir otel olduğunu kanıtlamaktadır.

Deniz Ve Doğanın İç İçe Olduğu Odalar

Yaz tatili denilince neredeyse herkesin aklına deniz manzarası geliyor. Bodrum deniz manzarlı otel bulmak zor olan otellerde herkesin bütçesine hitap etmemektedir. Ortakent Yılmaz otel denize sıfır doğa ile içi içe manzaralı odaları ile ruhunu dinlendirmek isteyen tatilcilerine imkan vermektedir. Deniz manzaralı oda seçenekleri yanında farklı konsept seçenekleri ile de hizmet vermektedir.

Hayvan Severlere Özel Odalar

Otel evcil hayvanlarından ayrılmayanlar için özel olarak tasarlanmış yaşam alanları ile hizmet vermektedir. Sahipleri kadar evcil hayvanlarında güzel bir tatil yapma imkanı verilmektedir.

Rezervasyon, Hizmet Bilgileri

Tercihini Bodrum Ortakent Yılmaz Hotelde yapmak isteyenlerin rezervasyon yapmak için yapmaları gereken tek şey yilmazhotel.com adresine giriş yapmak. Otelin sitesinden rezervasyon yapabilme imkanı tanındığı gibi otelin hizmetleri ile ilgili çok daha geniş bilgi alma şansı söz konusu. Odaların ve dünya mutfağının en iyi örneklerinin sunulduğu yemekler ve çok daha fazlası otelin sitesinde yer almaktadır.

You don't have permission to register