Yılmaz Hotel Bodrum Ortakent

Adres

Ortakent Yahşi Yalısı, Bodrum

ORTAKENT YALISI Zümrüt Sokak No 22

48420 BODRUM

MUĞLA

Bizi Takip Edin!

Image Alt

Yılmaz Hotel Ortakent Bodrum Butik Otel | Hayvan Dostu Hotel

Mum Işığında Akşam Yemeği

Mum ışığında akşam yemeği birde denizin dalga sesleri…, güneşin batışını seyredip mum ışığında keyifli bir akşam yemeği….

Romantik Akşam Yemeği

Akşam yemeği günlük öğün yemeklerimizin son öğünüdür. Kahvaltıda aile bireyleri farklı saatlerde uyandıklarından ve farklı saatlerde evden çıktığından genel olarak topluca yenememektedir. Aynı şekilde öğle yemeği saatinde kimisi okulda kimisi işte olması sebebiyle aile ferleri tam olarak bir sofra etrafında toplanamamaktadır. İşte tam olarak akşam yemeği bu esnada devreye girmektedir. İstisnalar hariç herkesin işi gücü bitmiş ve evde toplanmıştır. Özel konular konuşulmakta güzel bir aile sofrası kurulmaktadır. Bu da aile bireyleri arasındaki duygusal bağı kuvvetlendirmektedir.

Romantik Bir Akşam Yemeği

İnsan hayat eşi ya da eş adayı olan sevgilisiyle dışarıda romantik bir akşam yemeği yemek isteyebilir. Ama dışarı çıkmakta şart değildir. Çünkü mum ışığında akşam yemeği yemek için dışarı çıkmak şart değildir. Ancak vaktinin çoğu evde geçen hanımlarla özel bir gece geçirmek istediğimizde evde yenmemesi daha güzel olacaktır. Özellikle deniz kenarında romantik akşam yemeği yemek hem karşınızdakini hem de sizi fazlasıyla mutlu edecektir. Böyle bir mekan arıyor ve güzel olmasını istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.

Romantik Bir Akşam Yemeği İçin Güzel Bir Mekan

Akşam yemeğini dışarıda yiyeceklerin güzel bir mekan kaygısı bulunmaktadır. Ama www.yilmazhotel.com adlı sayfamızı ziyaret ederseniz. Bu kaygısı bulunan insanlardan olmazsınız. Çok güzel ve romantik ortamı bulunan mekanımızın bir birinden lezzetli yemekleriyle unutulmaz bir gece yaşamak çok zor değil. Ayrıca deniz kenarında mum ışığı eşliğinde yenilen bir akşam yemeğinin hazzı ve mutluluğu uzun bir süre ne sizin nede eşinizin aklından çıkmayacaktır. www.yilmazhotel.com adlı sayfamızdan yapacağınız rezervasyonla unutulmaz vakitleri çok uygun fiyatlara geçirebilirsiniz.

Eğer Yemek Evde Yenecekse Nasıl Olmalıdır

Eğer gerçekten imkanlar el vermiyor ve o yemeğin evde yenmesi gerekiyorsa buna üzülmek yerine eldeki imkanlarla güzel bir gece geçirilebilir. Mesela öncelikle yemekleri erkek hazırlamalı ve eşinden gizlice yapmalıdır. Eğer yemek yeteneği yok ise arkadaşlarında ve internetten yardım alarak büyük işler başarabilir. Ayrıca mum ile de süslenen masa güzel ve romantik bir ortam oluşturacaktır yemekler için uğraşmanız da karşınızdakini önemsediğinizi hissettireceğinden eşinizde de bu durumdan fazlasıyla memnun kalacaktır.

You don't have permission to register